NotariuszSzczecin.pl

Kancelaria adwokacka adw. Jan Nowak

O nas

Kancelaria Adwokacka została założona w kwietniu 1996 roku i od listopada 1999 roku ma siedzibę w Świdnicy. Założycielem Kancelarii jest adwokat Jan Nowak, członek Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu posiadający uprawnienia do prowadzenia wszelkich spraw przed sądami powszechnymi na terenie Polski, a także składania kasacji i skargi do Sądu Najwyższego, skargi kasacyjnej do Naczelnego Sądu Administracyjnego, skargi konstytucyjnej do Trybunału Konstytucyjnego oraz skargi do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu. 

 

Kancelaria Adwokacka Jana Nowaka oferuje swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Do typowych spraw prowadzonych przez kancelarię należą sprawy o rozwód , separację, o podział majątku, sprawy alimentacyjne, o władzę rodzicielską, sprawy spadkowe, o odszkodowania , sprawy z zakresu prawa pracy i prawa karnego. Kancelaria obejmuje zasięgiem działania nie tylko Świdnicę, ale rownież obszar całego kraju.

 

Poza reprezentacją – zastępstwem procesowym – obroną, Kancelaria Adwokacka oferuje także inne usługi prawnicze, jak negocjacje, opinie prawne, analizy umów, projekty umów i statutów. Możliwe jest też powierzenie Kancelarii stałej obsługi prawnej.

 

Staramy się aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. W trosce o ich dobro i jakość usług gruntownie i uczciwie analizujemy problem i przed podjęciem się prowadzenia sprawy rzetelnie informujemy klienta o naszym stanowisku, oceniając szanse osiągnięcia celu. Wspólnie z klientem konsultujemy strategię działania.


CopyRight © 2010 notariusz szczecin - Wszelkie prawa zastrzeżone